Kancelaria Prawa Finansowego

Dobra współpraca to nasza DEWIZA

DEWIZA Kancelaria Prawa Finansowego Sp. z o.o. (Dewiza KPF) została utworzona jako kontynuacja działalności gospodarczej osoby fizycznej w zakresie rachunkowości i podatków, prowadzonej od roku 1998 w Gliwicach. W ramach działalności Spółki oferujemy kompleksowe wsparcie spółkom oraz przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu, pełniąc rolę indywidualnego doradcy biznesowego (j.włoski: commercialista),w zakresie rachunkowość – finanse – podatki – prawo.

Jesteśmy Kancelarią działającą interdyscyplinarnie łącząc doświadczenie specjalistów i praktyków w powyższym zakresie. Staramy się odpowiadać na pytania i wskazywać możliwe rozwiązania problemów na pograniczu rachunkowości (prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczeń podatkowych, sprawozdawczość finansowa – podatkowa – statystyczna), finansów (opracowanie raportów i analiz na potrzeby właścicieli, inwestorów i banków, prowadzenie audytów due diligence, wycena przedsiębiorstw, doradztwo inwestycyjne, szukanie finansowania działalności lub nowych projektów), podatków (doradztwo podatkowe, reprezentacja przed organami skarbowymi, sądami) i szeroko rozumianego prawa gospodarczego (usługi współpracujących prawników w zakresie m.in. prawa spółek handlowych).

Aktywnie korzystamy z doświadczenia i wiedzy sprawdzonych ekspertów, specjalistów wolnych zawodów tj. radca prawny, certyfikowany księgowy, biegły rewident, doradca podatkowy, notariusz, doradca inwestycyjny oraz specjaliści ds. BHP i ZUS, z którymi współpracujemy od lat z wieloma sukcesami. Skupiamy skutecznych praktyków w celu zbudowania płaszczyzny do efektywnej współpracy między przedsiębiorcami, zarządami i właścicielami spółek, a profesjonalistami ww. dziedzin. Fundamentem Kancelarii DEWIZA jest Biuro Rachunkowe prowadzone przez właściciela Spółki, biegłego rewidenta i dyplomowanego księgowego.

Klientom obsługiwanym przez Biuro Rachunkowe DEWIZA, którzy skorzystają z usługi któregokolwiek z polecanych przez nas ekspertów, gwarantujemy - za zgodą i pełną wiedzą Klienta - płynną współpracę Biura Rachunkowego DEWIZA bezpośrednio z ekspertem. Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągamy maksymalną efektywność pracy każdej ze stron, oszczędność czasu - dzięki fachowej i bezpośredniej odpowiedzi na pytania techniczne - i gwarancję na terminowe, oraz skuteczne rozwiązanie wszystkich spraw naszych klientów. Dodatkowo, staramy się odciążać Klienta z pośrednictwa w przekazywaniu danych liczbowych i innych informacji, ekspertowi pracującemu nad jego sprawą, przez co unikamy ryzyka zniekształcenia przekazywanej między stronami informacji. Takie działanie daje wymierne korzyści przede wszystkim w trakcie kontroli prowadzonych przez organy zewnętrzne.

Wszystkim naszym Klientom życzymy wielu sukcesów w biznesie. Przedsiębiorców poszukujących wsparcia rachunkowo-podatkowo-prawnego, którzy jeszcze nie są naszymi klientami, zapraszamy do kontaktu z biurem DEWIZA (zakładka 'Kontakt') w celu umówienia spotkania, w trakcie którego zrozumiemy Państwa potrzeby biznesowe i przedstawimy indywidualnie dopasowaną ofertę.

Naszą domeną jest rzetelne i uczciwe wsparcie Klienta w jego biznesie, przy zachowaniu należytej staranności oraz tajemnicy zawodowej.

Kontakt